NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Praca na Produkcji - Kobiety/ Mężczyźni

Zawód: Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia: praca stała

MARPOL SP. Z O.O.

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym obecna na Polskim rynku od 2003 roku, działająca w branży motoryzacyjnej.

Opis stanowiska:

Jesteśmy dużą firmą produkcyjną z kapitałem zagranicznym. Istniejemy na Polskim rynku od 2003 roku, działając w branży motoryzacyjnej, współpracując z wiodącymi producentami światowej motoryzacji.

Obecnie poszukujemy :

Pracowników produkcyjnych do obsługi maszyn i montażu detali

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (ośmiogodzinnym od poniedziałku do piątku)
  • dokładność, sumienność

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem premii i dodatków
  • zatrudnienie w oparciu o umowę, o pracę,bezpośrednio przez pracodawcę
  • dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. "Wczasy pod gruszą" Mikołajki dla dzieci, premia roczna)
  • 30 minutowa przerwa śniadaniowa wliczona do czasu pracy
  • stabilna pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość uczestnictwa w kursach organizowanych przez firmę (wózek widłowy, spawanie, lutowanie oraz inne)
  • prywatna, bezpłatna opieka medyczna dla wszystkich pracowników na ternie całego kraju
  • wewnętrzny parking pracowniczy
  • transport pracowniczy: Oświęcim, Brzeszcze, Rajsko, Bestwinka, Bestwina, Danowice, Andrychów, Kęty, Bujaków, Kobiernice, Kozy, Piotrowice, Wilamowice, Jawiszowice, Kaniów, Polanka Wielka, Osiek. Bielany, Łęki, bezpłatny transport z Dworca PKP Bielsko-Biała

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA