NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik magazynu

Zawód: Magazynier
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

Najstarszy i największy w Polsce producent narzędzi malarskich i budowlanych oraz szczotek gospodarczych. 140 letnia tradycja w produkcji i sprzedaży stanowi gwarancję dostaw tylko sprawdzonych jakościowo wyrobów. Największa koncentracja nowoczesnych maszyn do produkcji szczotek i pędzli w Polsce. Status Zakładu Pracy Chronionej.

Opis stanowiska:

  • umiejętność odbioru ilościowego i jakościowego surowców, wyrobów
  • znajomość zasad prowadzenia dokumentacji magazynowej
  • znajomość zagadnień logistycznych i magazynowania
  • znajomość zasad przechowywania towarów
  • znajomość zasad inwentaryzacji i rozliczania się z powierzonych składników majątkowych
  • umiejętność prowadzenia wózka widłowego oraz innych narzędzi transportu wewnętrznego

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • kurs obsługi wózka widłowego

Mile widziane:

  • orzeczenie o niepełnosprawności

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • wsparcie Spółki przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
  • pomoc doświadczonego zespołu w okresie wdrożenia do pracy

Jak aplikować - informacje