NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

pakowcz/pakowaczka - Międzynarodowe Centrum Dystrybucji

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca tymczasowa

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, Międzynarodowego Centrum Dystrybucji, poszukujemy osób na stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (dojazd autobusem miejskim)

Do głównych obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku należeć będzie:

  • pakowanie, oklejanie kosmetyków
  • tworzenie zestawów promocyjnych
  • pozostałe prace magazynowe zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • dyspozycyjność
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera

Firma oferuje:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednym z najnowocześniejszych magazynów w Polsce

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA