Specjalista ds Sprzedaży język niemiecki

TIVRON
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Jesteśmy językowym call center, działamy na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Zajmujemy się telefoniczną sprzedażą, obsługą klienta. Obowiązki na stanowisku konsultanta ds. sprzedaży na rynku polskim obejmują głównie telefoniczny kontakt z klientem i aktywną dosprzedaż naturalnych suplementów.

Obowiązki
będziesz zajmować się:

telefonicznym kontaktem z klientami indywidualnymi

obsługą połączeń przychodzących i wychodzących

aktywną dosprzedażą produktów z branży zdrowia (suplementy)

badaniem potrzeb klientów i doradztwem w zakresie oferowanych produktów

uzupełnianiem bazy danych po kontakcie z klientem

Wymagania

biegła znajomość języka niemieckiego
otwarta postawa na klienta
asertywność i motywacja
dążenie do realizacji celów sprzedażowych
Lekkość w prowadzeniu rozmowy

Oferujemy

wynagrodzenie w postaci podstawy 30zł netto/h i prowizji (uzależnionej od osiąganych wyników sprzedażowych)

pracę w godz. 8-16 (pełny etat, 5 zmian w miesiącu popołudniowych w godz. 12-20, 1 pracujący weekend w miesiącu)

szkolenia wdrożeniowe jak i w trakcie pracy, dotyczące technik sprzedażowych, obsługi klienta; bieżące wsparcie liderów, menedżerów

umowę zlecenie + umowę o dzieło lub B2B (pokrywamy koszt prowadzonej działalności)

dofinansowanie do karty Multisport, opieki medycznej

najlepszą atmosferę, poznasz fantastycznych ludzi i nie będziesz się nudzić
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)