Prezentacja kandydata

Plebiscyt Absolwent XXI wieku

Agnieszka Wyszyńska-Paluch

Agnieszka Wyszyńska-Paluch
Kategoria:
Biznes

Naturoterapeutka, instruktorka i trenerka jogi twarzy (Face Yoga), promotorka healthy-aging. Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Chorzowie na kierunku Naturoterapia oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach.

Na co dzień prowadzi w Krakowie Gabinet Naturalnej Regeneracji Skóry BioMedSkin, gdzie oferuje holistyczne pakiety pielęgnacyjne, specjalizuje się w prowadzeniu terapii przeciwtrądzikowych. Opracowała metodę terapeutyczną, w której odpowiednio dobrana dieta, detoksykacja, suplementacja oraz naturalna ziołowa pielęgnacja, wspomagają leczenie przewlekłych zmian skórnych.

Jako jedyna w Polsce posiada kwalifikacje trenerskie do prowadzenia kursów na instruktorów jogi twarzy wg metody Danielle Collins Face Yoga Method. W całej Polsce organizuje warsztaty z naturalnych metod spowalniania procesów starzenia, o czym m.in. opowiadała w programie telewizyjnym Dzień Dobry TVN oraz w publikacjach dla magazynów i portali o tematyce zdrowia i pielęgnacji: Yoga & Ayurveda czy Be Active.

Współpracowała z Festiwalem dla kobiet PROGRESSteron. Uczestniczy w wielu wydarzeniach dla kobiet, udzielając informacji na temat naturalnych metod pielęgnacji skóry, zarówno przy udziale ćwiczeń mięśni twarzy, ziołowych kosmetyków, jak i właściwego odżywiania. Na bieżąco zdobywa nowe kwalifikacje poprzez udział w różnego rodzaju kursach czy szkoleniach, obecnie odbywa kurs fitoterapii na PWSZ w Krośnie.