Prezentacja kandydata

Plebiscyt Absolwent XXI wieku

Monika Kosińska

Monika Kosińska
Kategoria:
Biznes

Handlowiec, szkoleniowiec, prezes zarządu Kolnet Sp. z o. o. Ukończyła studia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego na kierunku filologia polska o specjalności komunikacja społeczna. Jej największą pasją jest odpowiedzialna sprzedaż, oparta na jakościowych towarach i usługach oraz odpowiednim procesie obsługi klienta.

Jako entuzjastka dobrej sprzedaży, a także nowoczesnych form zatrudnienia i zarządzania, stara się wykorzystywać swoje umiejętności i dzielić się z nimi z innymi przedsiębiorstwami. Pracuje od 17 roku życia, zaczynała wówczas w takich firmach, jak Procter&Gamble czy ITI Neovision i zajmowała się efektywną sprzedażą nowych produktów wprowadzanych na rynek. W trakcie studiów rozpoczęła pracę w firmie Kolnet. Początkowo jako jedyny pracownik biura sprzedaży, wraz z rozwojem firmy zbudowała 10 osobowy zespół, nabywając doświadczenia w zarządzaniu zespołem i przekazywaniu wiedzy. 

Od kilku lat pełni funkcję prezesa zarządu, ale nadal stara się czynnie uczestniczyć w życiu biura obsługi klienta. Jej sposobem na rozwój i realizację pasji jest prowadzenie szkoleń branżowych Deseven, na których uczy jakościowej sprzedaży usług internetowych i jej pozytywnego wpływu na pozycję firmy na rynku. Sama także dąży do ciągłego rozwoju osobistego i zwodowego, jest częstą uczestniczką rozmaitych szkoleń i akademii sprzedaży. Działa również w Stowarzyszeniu Na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego e-Południe.