Prezentacja kandydata

Plebiscyt Absolwent XXI wieku

Agnieszka Grzegorzyca

Agnieszka Grzegorzyca
Kategoria:
Sport

Absolwentka wychowania fizycznego z surdopedagogiką (kształcenie dzieci niesłyszących) Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu, ukończyła też uzupełniające studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Współwłaścicielka szkoły pływania i aqua-aerobic „Antidotum” w Rybniku. 

Intruktorka pływania i fitness, prowadzi też zajęcia z aqua-aerobiku. W ciągu 6 lat pracowała jako nauczyciel WF-u i trener sportowej klasy pływackiej w Szkoły Podstawowej nr. 5 w Rybniku. Prowadzi także kursy nauki i doskonalenia pływania dla dzieci w Boguszowicach.

W swojej pracy dba o to, by zajęcia były urozmaicone i umożliwiały wyzwalanie dużych dawek energii. Stara się dopasować do ćwiczeń żywą, taneczną muzykę i zapewnić uczestnikom dużo ruchu w przyjemnej atmosferze.

Szkoła „Antidotum”, którą założyła wraz z mężem istnieje już od 13 lat. W październiku 2014 roku otrzymała certyfikat „Firma Godna Zaufania”. Agnieszka oraz inni trenerzy szkoły współpracują ściśle z Open Mind Health and Fitness Idea School (największa w Polsce szkoła dla instruktorów fitness, trenerów personalnych oraz terapeutów ruchu).