Prezentacja kandydata

Plebiscyt Absolwent XXI wieku

Bartłomiej Zdrzałek

Bartłomiej Zdrzałek
Kategoria:
Biznes

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Trener, pomysłodawca i właściciel ProTrainUp i SportLiveTag, systemów monitorujących pracę zawodników, które zyskują coraz większe uznanie w kraju i za granicą.

Jest trenerem grup młodzieżowych, m.in. Stadionu Śląskiego Chorzów, pracuje także jako nauczyciel wychowania fizycznego. Bierze udział w konferencjach dla trenerów i instruktorów, wdrażając i rozwijając stworzony przez siebie program monitorowania treningów.

Koncepcje ProTrainUp i Sport Live Tag narodziły się w nim z potrzeby usprawnienia pracy trenera. Z czasem pomysł ewoluował, dzięki czemu powstał cały system zarządzania klubem, którego używają dziś kluby piłkarskie w całej Polsce, w tym kluby Ekstraklasy. Z narzędzia korzystają m.in.: Zagłębie Lubin, Koronę Kielce, Pogoń Szczecin, Olimpia Elbląg, Zagłębie Sosnowiec czy Widzew Łódź.

Programy umożliwiają kontrolę pracy trenera i zawodnika, a ich szczegółowe funkcje są stale rozwijane. Bartłomiej jest zdania, że narzędzia IT są nieocenioną pomocą w pracy szkoleniowca i stara się rozprzestrzeniać je w przystępnych cenach, jako metody, którymi należy się dzielić, by poprawiać jakość i efektywność treningów w całym kraju.

Prywatnie jest szczęśliwym mężem i tatą.