Prezentacja kandydata

Plebiscyt Absolwent XXI wieku

Grzegorz Skiera

Grzegorz Skiera
Kategoria:
Biznes

Absolwent Politechniki Śląskiej. Ukończył też studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i marketing Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Specjalista do spraw e-marketingu, szkoleniowiec. 

Jest założycielem i prezesem firmy Silence Sp. z o.o., realizującej kampanie reklamowe o szerokim zasięgu, specjalizującej się w marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Marketingem internetowym zajmuje się od 2004 roku. W przeszłości pracował m.in. dla L. GRANT HR Consulting, nabywając doświadczenie w zakresie pozycjonowania oraz budowy stron internetowych.

Obecnie jako szkoleniowiec i trener chętnie dzieli się swoją wiedzą podczas konferencji, szkoleń oraz w sieci. Prezentacja, którą wygłosił w ramach Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego na temat marketingu w Internecie, była jedną z najchętniej oglądanych w 2018 roku na platformie ASBiRO. Poza tym dzielił się doświadczeniem i umiejętnościami przy realizacji projektów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, a także GARR (Akademia Przedsiębiorczych, Face IT – program warsztatów i doradztwa z e-marketingu). Brał również udział w wielu innych projektach marketingowych. Jest autorem licznych artykułów na temat nowoczesnych form reklamy w sieci, które zdobywają popularnośc i uznanie odbiorców. 

Prywatnie miłośnik sportów zimowych, lubi także „latać” dronem.