Prezentacja kandydata

Plebiscyt Absolwent XXI wieku

Mateusz Godzic

Mateusz Godzic
Kategoria:
Biznes

Przedsiębiorca, ekspert od obrazu oraz stron internetowych, pasjonat nowych technologii.

Zainteresowania technologią informatyczną przejawiał już w bardzo młodym wieku, w 2001 roku (w wieku 11 lat) stworzył swoją pierwszą stronę internetową, potem narodziła się pasja do fotografowania oraz tworzenia grafiki, która towarzyszy mu do teraz.

Urodzony w Bielsku-Białej, w 2013 uzyskał dyplom inżyniera na wydziale Informatyki w Bielskiej Wyższej Szkole im. Józefa Tyszkiewicza w Bielsku-Białej o specjalizacji projektowanie i multimedia.

W 2010 założył własną firmę, na początku była to niewielka działalność, która z czasem ewoluowała w świetną przygodę z biznesem. Jako przedsiębiorca Mateusz od 8 lat świadczy usługi podnoszące jakość w świecie Internetu, marketingu, reklamy oraz budowania rozpoznawalności marki. Uczestniczył w tworzeniu i rozwijaniu jednego z najpopularniejszych portali lokalnych.

Przez ten okres zdobył duże doświadczenie w zakresie: fotografii, filmowania, tworzenia stron internetowych, tworzenia grafiki na potrzeby web i druku, prowadzenia projektów informatycznych, kreowania wizerunku firmy i wykonywania w podstawowym zakresie druku 3D. Nabrał również umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów i negocjacji handlowych. Szeroki zakres zainteresowań i otwartość na rozwój od lat pozwalają mu na owocną współpracę z wieloma podmiotami w branży. 

Jako pasjonat fotografii i nowoczesnej technologii, w 2018 r. swoje kwalifikacje poszerzył o certyfikat UAVO-VLOS, uprawniający do latania dronami w zakresie komercyjnym.

Z wewnętrznej potrzeby rozwoju zawsze interesuje się wszystkimi nowinkami technologicznymi oraz rzeczami, które zmieniają nasz świat na lepszy. Prywatnie miłośnik zwierząt, pochłonięty przez swoje pasje, czyli fotografię oraz filmowanie. W przyszłości planuje zająć się hobbistycznie lataniem samolotami lub szybowcami.