Prezentacja kandydata

Plebiscyt Absolwent XXI wieku

Celina Piwko-Jelonek

Celina Piwko-Jelonek
Kategoria:
Biznes

Pani Celina jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, gdzie uzyskała tytuł magistra pedagogiki. Od 10 lat jest wizażystką, a od 2016 roku prowadzi własną działalność pod nazwą Facelove.

Jest wykładowcą i kierownikiem merytorycznym w Bielskiej Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza na kierunku kosmetologia z zakresu wizażu i makijażu permanentnego, w zeszłym roku akademickim została oceniona w ankietach przez studentki jako najlepsza wykładowczyni na tej uczelnii w historii.
Słynie z tego, że do jej gabinetu przyjeżdżają klientki z całego świata, żeby wykonać zabieg makijażu permanentnego (m.in. Kanada, USA, Australia i większość krajów Europy, https://facelove.pl/mapa-klientek). Makijaż permanentny wykonała np. Mistrzyni i reprezentantce Hiszpanii w tańcach latino. Odniosła w Bielsku-Białej największy sukces w tej branży – ma najdłuższe terminy oczekiwania na zabiegi makijażu permanentnego (trzeba czekać prawie pół roku), a makijaże ślubne zarezerwowane ma na rok do przodu.
Jako jedna z nielicznych osób w Polsce w tej branży jest wykładowcą akademickim. Prowadzi jeden z niewielu blogów w Polsce w tej tematyce.
Została wyróżniona przez francuską markę dla profesjonalnych wizażystów MakeUp Atelier Paris Poland jako jedna z 16 ambasadorek marki w Polsce (jedyna z Bielska-Białej) (https://folaroni.com/content/39-partnerzy).
Kilka lat temu jej metamorfozom makijażowym przyglądała się m.in. Jessica Mercedes na Sarnim Stoku w Bielsku-Białej.
Realizowała makijaże do teledysków i produkcji filmowo-reklamowych dla aktorów znanych z telewizji TTV/TVN.