Prezentacja kandydata

Plebiscyt Absolwent XXI wieku

Jakub Nagórski

Jakub Nagórski
Kategoria:
Biznes

Specjalista od marketingu zintegrowanego, miłośnik social media, przedsiębiorca, szkoleniowiec i mówca. CEO agencji kreatywnej "Kręci się!", współtwórca grupy Spin Digital, powstałej w celu doradztwa i wsparcia relacji inwestorskich członkowskich agencji. Absolwent politologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego (specjalizacja europeistyka).

Od 2013 roku koordynator i inicjator katowickich Czwartków Social Media – regionalnej odsłony ogólnopolskiego cyklu spotkań rozwijających relacje w branży mediów społecznościowych. Współtworzy śląską społeczność Instagramers Silesia oraz lokalny newsletter branżowego Social Silesia. Otrzymał tytuł Absolwenta z Pasją Uniwersytetu Śląskiego (2013). Był nominowany przez portal NaszeMiasto.pl do tytułu „Katowiczanin Roku”. Jest honorowym członkiem Europejskiego Forum Studentów AEGEE Katowice, a także współtwórcą i członkiem Rady ds. Polityki Młodzieżowej w Katowicach

Jego teksty i komentarze publikowane są w mediach branżowych (m.in. Brief, Nowy Marketing, Wirtualne Media, Press, Sotrender Fanpage Trends), a także regionalnych. Był członkiem Rady Konsultacyjnej w ramach starań Katowic o tytuł Europejskiej Stolicy Młodzieży 2015, jego zadaniem było doradztwo w obszarze działań marketingowych kierowanych do młodych ludzi. 

Od 2014 roku ekspert z zakresu marketingu i nowych mediów w programie „Młody Przedsiębiorca w nowoczesnym mieście”. Jest także ambasadorem polskiego Manifestu Młodych Przedsiębiorców.

Jako współwłaściciel agencji kreatywnej od lat tworzy kampanie marketingowe dla wielu podmiotów: małych firm regionalnych, samorządów, organizacji ogólnopolskich czy międzynarodowych korporacji. Uzyskał certyfikat trenerski według standardów Europejskich Norm Kwalifikacji (5 EQF Level). Przeprowadził liczne szkolenia dla organizacji pozarządowych, podmiotów biznesowych oraz w ramach projektów unijnych. Regularnie wygłasza prelekcje na eventach związanych z marketingiem i social media na terenie całego kraju.