Jak przygotować CV do pracy w Data Science? Webinar

Dodano: 30 lip 10:00

Jak przygotować CV do pracy w Data Science? Webinar

Chcesz pracować w branży Data Science, ale jesteś jeszcze na etapie przygotowywania swojej aplikacji? Na najbliższym darmowym webinarze organizowanym przez Kodołamacz.pl dowiesz się, jak napisać CV, by zwiększyć swoje szanse na dobrą pracę w branży.


W czwartek o 10.00 odbędzie się spotkanie online, na którym specjaliści podpowiedzą, jak napisać poprawne CV, któremu nie oprze się żaden rekruter.

Webinar poprowadzi Michał Kardasz, który zawodowo rekrutacją zajmuje się od 2012 roku. Zarządzał procesami rekrutacyjnymi w dużych międzynarodowych firmach z sektorów BPO/SSC, farmaceutycznego, finansowego, IT. Obecnie pracuje dla jednej z największych korporacji finansowych jako Senior Talent Acquisition Specialist, odpowiadając głównie za rekrutacje na stanowiska IT.

Czego się nauczysz:

  • Poznasz parę skutecznych i prostych sposobów jak zaprezentować swoją wiedzę techniczną i umiejętności w dokumencie aplikacyjnym,
  • Nauczysz się wyróżniać i prezentować kluczowe kompetencje dla obszaru Data Science,
  • Dowiesz się, jak powinno być zbudowane CV, które przyciągnie uwagę pracodawcy,
  • Nauczysz się tworzyć CV na podstawie wymagań stanowiska,
  • Przekonasz się, że key words, czyli "słowa kluczowe" w CV naprawdę często mają znaczenie kluczowe przy przyciąganiu uwagi rekrutera.


Aby wziąć udział, wystarczy się zarejestrować poprzez formularz zgłoszeniowy.

‹  Powrót do listy wydarzeń