Uberyzacja usług, startup na studiach - webinar

Dodano: 03 cze 20:00

Uberyzacja usług, startup na studiach - webinar

W środę 3 czerwca 2020 r. Weedo.pl zaprasza do udziału w webinarze na temat zakładania i rozwijania startupu oraz pozyskiwania funduszy.

W obliczu pandemii koronawirusa twórcy WeeDo postanowili oprócz tego dać swoim użytkownikom możliwość oferowania i uzyskania wzajemnej pomocy w tym trudnym dla wielu osób okresie. Na portalu www.weedo.pl otworzyli WeeDo help i ruszyli z akcją #pomagamwkoronie. Teraz chcą podzielić się doświadczeniami opowiedzieć zainteresowanym m.in.:

  • Jak działa WeeDo.pl? 
  • Jak się tworzy tego typu projekty? 
  • Jak się zakłada i rozwija startup? 
  • Z jakimi wyzwaniami się to wiąże?
  • Skąd czerpać fundusze na uruchomienie takiego przedsięwzięcia?

Marta Wujek z Mam Startup będzie o tym rozmawiać z Danielem Żukowskim z platformy WeeDo.pl. 

Webinar jest bezpłatny, obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy:

Goście:
Daniel Żukowski - Student III roku School of Ideas na Uniwersytecie SWPS. Współzałożyciel startupu Weedo.pl – aplikacji do uberyzacji usług – oraz akcji charytatywnej powziętej w czasie epidemii koronawirusa #pomagamwkoronie. Ma ona na celu znalezienie osób potrzebujących pomocy i tych, którzy zupełnie bezinteresownie mogą ją zaoferować.

Filip Gąsiorowski - Student Kognitywistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współzałożyciel startupu Weedo.pl – aplikacji do uberyzacji usług – oraz akcji charytatywnej powziętej w czasie epidemii koronawirusa #pomagamwkoronie. W związku z zainteresowaniem tematami nowych technologi i sztucznej inteligencji, od zawsze wiedział, że branża IT jest jego miejscem. Swoje doświadczenie zawodowe budował w firmach finansowych jako broker rynku forex. Zdobył tam doświadczenie analityczne i umiejętności planowania i egzekwowania strategii osiągania założonych celów biznesowych. 

Prowadząca:
Marta Wujek - Jest dziennikarką serwisu MamStartup.pl. Ukończyła dziennikarstwo i nowe media w Collegium Civitas oraz Polską Szkołę Reportażu.

Informacje pochodzą ze strony wydarzenia na Facebooku.

‹  Powrót do listy wydarzeń