Absolvent Talent Days - tak się powinno szukać pracy!

Absolvent Talent Days - tak się powinno szukać pracy!

Dziesiątki wysłanych CV, długie godziny spędzone na przeglądaniu portalów z ogłoszeniami i nadal nic? Może warto najpierw skonsultować swoje CV z ekspertami branży HR, poznać potencjalnych pracodawców osobiście i skorzystać z praktycznych szkoleń, dzięki którym łatwiej znajdziemy wymarzoną pracę? Brzmi jak plan?

To wszystko możesz załatwić jednego dnia, w jednym miejscu. Wystarczy, że pobierzesz bezpłatny bilet na talentdays.pl na Absolvent Talent Days, a praca znajdzie Cię sama!

Dla pracodawców walka o talenty stanowi obecnie największe wyzwanie. Warto dać się im odkryć! Jeśli liczą się dla Ciebie możliwość rozwoju oraz benefity w postaci czegoś mniej oczywistego, niż terminowa wypłata, nie może Cię zabraknąć podczas wiosennej, XIII edycji największych w Polsce targów pracy i praktyk.

Odbywające się w 7 polskich miastach targi Absolvent Talent Days:

To jeden z najskuteczniejszych sposobów na znalezienie wymarzonej pracy. Korpo, przebojowy startup, a może praca połączona z podróżami? Możliwości jest mnóstwo! Poczuj pierwszy przedsmak pracy w wysmakowanych wnętrzach, a także przekonaj się, dlaczego HR ma bardziej ludzką twarz, niż niejednemu studentowi mogłoby się wydawać. Eksperci m.in. Deloitte i Google czekają! Sam najlepiej dowiesz się od nich, czemu dresscode w dużej firmie może być luźniejszy, niż myślisz, a nawet na poważnym stanowisku nadal można być sobą.

Konsultacje zawsze w cenie, ale jak konkretnie pomoże mi to znaleźć pracę? Tym, co stanowczo wyróżnia targi  Absolventa, jest usługa MatchMaking, czyli dopasowywania ofert pracy do Ciebie.

Na czym to polega?

Każdy uczestnik targów, aby pobrać bezpłatny bilet na wydarzenie, musi najpierw zarejestrować się na stronie talentdays.pl, a następnie wypełnić swój elektroniczny profil. Im rzetelniej to zrobi, tym lepiej organizatorzy targów będą mogli dopasować go do wymagań potencjalnych pracodawców, poszukujących nowych twarzy do zespołu. Choć każdy uczestnik aplikuje na dowolną liczbę ofert przy pomocy elektronicznej opaski e-CV, to pierwsze, wstępne rozmowy odbędzie już podczas targów.

Będzie też okazja nie tylko do networkingu z potencjalnymi pracodawcami. Nawet jeśli jesteś dopiero w trakcie studiów i na razie raczej "badasz teren”, Twoja obecność podczas targów ma sens!

Rekruterzy często narzekają na CV zawierające błędy i selfie z radosnych wakacji. Z myślą o zmianie tej sytuacji, oferujemy też możliwość konsultacji dokumentów w CV-pointach, a także nieodpłatnego wykonania profesjonalnej fotografii do nich. A kiedy już dowiesz się, gdzie chciałbyś dalej rozwijać swoją karierę, możesz postawić na opiekę nad swoim talentem w angażującej Strefie Warsztatów. Tak, tak - Excela też Cię nauczymy. Im wcześniej, tym lepiej!

‹  Powrót do listy wydarzeń