Spotkanie informacyjne: QA Tester Organizowane przez firmę IT

Dodano: 08 sty 18:00

Spotkanie informacyjne: QA Tester Organizowane przez firmę IT

Firma SAPIENS oraz Software Development Academy zapraszają na spotkanie informacyjne na temat czwartej edycji projektu Be Sapiens – Join IT dla osób zainteresowanych karierą zawodową w branży IT.

Rozpocznij karierę jako QA Tester! Be Sapiens – Join IT! to program, w  ramach którego masz możliwość rozpoczęcia kariery w dziale IT jednego z największych dostawców rozwiązań IT dla branży ubezpieczeniowej. Projekt oraz wydarzenie skierowane jest do osób, które chciałyby rozwinąć się w IT, wiążą z tym swoją karierę i chcą poszerzać wiedzę z zakresu programowania.

Zwieńczeniem projektu będzie wyłonienie 15 osób, które po przejściu procesu rekrutacji wezmą udział w dofinansowanym konkursie programowania, z gwarancją zatrudnienia.

Wszystkie szczegóły będzie można poznać na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się już 8 stycznia 2020 o godz. 18:00 w siedzibie Ekoenergia Silesia S.A., w sali B.

Liczba miejsc ograniczona, by wziąć udział w wydarzeniu, konieczna jest rejestracja na stronie: https://sdacademy.pl/wydarzenia/be-sapiens-4/

‹  Powrót do listy wydarzeń