HR Changers - Model zdalny i hybrydowy w firmie: jak zrobić to dobrze?

HR Changers - Model zdalny i hybrydowy w firmie: jak zrobić to dobrze?

HR Changers - Model zdalny i hybrydowy w firmie: jak zrobić to dobrze?

Czy wiesz, że aż 89% pracowników na świecie chce mieć możliwość pracy zdalnej? Tymczasem 39% polskich pracodawców nie ufa pracownikom pracującym zdalnie! Dlaczego tak jest i w jaki sposób można to zmienić?

  • Jak przygotować firmę do transformacji zdalnej i hybrydowej?
  • W jaki sposób motywować zespoły rozproszone do efektywnej współpracy?
  • Czy model zdalny i hybrydowy jest odpowiedni dla każdej organizacji?

Dołącz do webinaru 3 listopada o godz. 11.00 i poznaj odpowiedzi!

Zapisz się tutaj https://bit.ly/hr-changers-2

Zuzanna Przybyła - ekspertka pracy zdalnej, trener biznesu, mentorka zespołów rozproszonych z doświadczeniem w środowisku korporacyjnym, MŚP i startupowym. 

W swojej karierze miała okazję zarządzać zespołem (5 lat), projektami (5 lat), prowadzić własną firmę. Dzięki temu efektywnie pracuje z osobami na każdym szczeblu organizacji.  W pracy doradczej, mentorskiej i trenerskiej miała przyjemność pracować z ponad 80 zespołami i firmami, zarówno całkowicie stacjonarnymi, hybrydowymi jak i w pełni zdalnymi, z różnorodnych branż, krajów, w obszarach takich jak: komunikacja, procesy, onboarding, rekrutacja, produktywność zespołowa. 

Pracowała m. in. dla: Alior Bank, Polpharma, BNP Paribas, Google, Play, MediaExpert, GOG, Knauf, Budimex SA, Philip Morris, Objectivity, Metapack, Tetos Holding, ECS, Lexmotion, Performance Media, MakerDao.

‹  Powrót do listy wydarzeń