(Już nie) nowe medium. Kulturowe aspekty internetu

(Już nie) nowe medium. Kulturowe aspekty internetu

Koło Naukowe Studentów Socjologii AGH oraz Fundacja "dzień dobry! kolektyw kultury" zachęcają do udziału w interdyscyplinarnej, ogólnopolskiej konferencji naukowej „(Już nie) nowe medium. Kulturowe aspekty internetu”  1-2 lutego 2020 w Krakowie.

Tematyka konferencji obejmie referaty dotyczące szeroko pojętych kulturowych, społecznych, literackich i artystycznych aspektów internetu. To merytoryczne i rozwijające spotkanie dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami, funkcjonowaniem współczesnego człowieka w sieci i wpływem internetu na kulturę i gospodarkę.

W celu zgłoszenia swojego udziału jako prelegent należy wypełnić formularz dostępny pod linkiem: https://forms.gle/Nyfi58S4CzsBceQb9

Do dnia 15 stycznia 2020 zostaną wysłane maile zwrotne z informacją o przyjęciu bądź odrzuceniu zgłoszenia. Przewidziany czas wystąpienia to 15 minut.


Opłata konferencyjna wynosi 295 zł i obejmuje materiały konferencyjne, catering, obiad oraz publikację rozdziału w recenzowanej monografii naukowej w wersji elektronicznej.
Udział bierny (bez wygłoszenia referatu, zaświadczenia oraz udziału w publikacji) jest bezpłatny.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy również do przesyłania wiadomości na adres kontaktowy fundacji:
ddkk.fundacja.krakow@gmail.com

 

 

‹  Powrót do listy wydarzeń