WORK-LIFE BALANCE, czyli jak znaleźć równowagę między pracą a życiem w pandemii?

Dodano: 03 mar 18:00

WORK-LIFE BALANCE, czyli jak znaleźć równowagę między pracą a życiem w pandemii?

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza w środę 3 marca na spotkanie online poświęcone znajdowaniu i utrzymywaniu równowagi między pracą a życiem osobistym i wewnętrznym. 

Mija rok, odkąd zostaliśmy przymusowo zamknięci w domach z powodu pandemii; wielu z nas nadal w domu pracuje, uczy się, żyje i stara się również odpoczywać. Jak pogodzić te wszystkie części naszego życia, które wyraźnie oddzielaliśmy do czasu lockdownu? Jak znaleźć CZAS na odpoczynek i jak zachować równowagę między obowiązkami zawodowymi, domowymi a potrzebą relaksu?

O tym wszystkim będzie mowa na wirtualnym spotkaniu z Dorotą Hetmańczyk-Żuchalską – coachem, konsultantem kariery i pasjonatką aktywnego wypoczynku, która na bazie własnego doświadczenia w pracy zdalnej, realizowanej nieprzerwanie od początku pandemii, podzieli się z nami sposobami na wypracowanie własnej przestrzeni w mieszkaniu i… głowie.

Porozmawiamy o zachowywaniu work-life balance w nowej rzeczywistości, o prostych metodach utrzymania rytmu dnia, dobrego samopoczucia, ale i akceptacji gorszych nastojów. 

Zapraszamy do grupy Facebookowej Centrum Kultury i Sportu w Skawinie na warsztat w formie LIVE już w środę 3 marca o godzinie 18.00.

‹  Powrót do listy wydarzeń