ABC Przedsiębiorczości

ABC Przedsiębiorczości

Przedsiębiorczy Cieszyn zaprasza na kolejną odsłonę cyklu ABC Przedsiębiorczości w pigułce - spotkanie odbędzie się on-line 23 lutego. W programie praktyczne porady i wskazówki dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Kolejne spotkanie dla osób zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności odbędzie się w formie internetowej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja, która trwa do 19.02.2021 do godz. 15.00.

W szkoleniu mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie. Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wydarzenia i przesłać go na adres kkruszy@zamekcieszyn.pl.

Dokładny program jest dostępny na ww stronie, a poniżej prezentujemy skrótowo zagadnienia, które będą poruszane przez różnych ekspertów w poszczególnych dniach szkolenia online:

  • wtorek (23.02.2021): projektowanie usług w firmie, ABC komunikacji (nie tylko) wizualnej, dotacje PUP na założenie firmy; jak wypełnić formularz
  • środa (24.02.2021): przedsiębiorca jako płatnik (wybór formy opodatkowania, obowiązek fiskalizacji, terminy składania zeznań do US, współpraca z biurem podatkowym, formy prawne prowadzenia firmy, wady i zalety spółek), oferta Banku PKO BP dla przyszłych przedsiębiorców, ABC rejestracji firmy – warsztat wypełniania dokumentów.
  • czwartek (25.02.2021): wsparcie finansowe dla osób zainteresowanych otwarciem własnej firmy, ZUS dla przedsiębiorców oraz program dofinansowania przedsiębiorstw.

Szczegóły i instrukcja uczestnictwa na stronie wydarzenia.

‹  Powrót do listy wydarzeń