Streszczenie Future of Jobs Report October 2020

Dodano: 09 lis 00:00

Streszczenie Future of Jobs Report October 2020

Jakich zmian na rynku pracy możemy się spodziewać w ciągu najbliższych lat? Poznaj najważniejsze wnioski z raportu Światowego Forum Ekonomicznego Future of Jobs Report w streszczeniu przygotowanym przez Aplikuj.pl.

Tego roku cały świat dotknął kryzys, jakiego gospodarka nie doświadczyła od 2008 r. Tym razem jednak wszystkie państwa stanęły przed problemem, którego nie zażegna odpowiednia strategia ekonomiczna. Pandemia koronawirusa zmieniła rzeczywistość i coraz bardziej zmienia także naszą przyszłość, również zawodową.

 

Opracowane przez nas streszczenie raportu z badań WEF przybliży pracownikom, pracodawcom i osobom poszukującym zatrudnienia najbardziej pradowopodobne wyzwania kadrowe na następne 5 lat z uwzględnieniem dynamicznych przemian w związku z kryzysem COVID-19 oraz postępującym wzrostem automatyzacji procesów.

Praca przyszłości raport grafika

 

W krótkim opracowaniu na podstawie raportu Future of Jobs Report October 2020 znajdziecie prognozy z analizy badań przeprowadzonych wśród przedsiębiorców z całego świata. Podajemy również informacje wyodrębnione tylko dla Polski.

Opracowanie w pliku PDF udostępniamy bezpłatnie.

Treść powstała w oparciu o anglojęzyczną pełną wersję raportu WEF: https://www.weforum.org/reports/the-future-of-jobs-report-2020

 

‹  Powrót do listy wydarzeń