Technologie wspierające edukację pracowników w nowej normalności

Dodano: 08 paź 13:00

Technologie wspierające edukację pracowników w nowej normalności

Poznaj technologie wspierające edukację pracowników w zmienionej rzeczywistości – weź udział w webinarze HRtech 8 października, godz. 13:00.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy wiele firm wstrzymało organizację szkoleń stacjonarnych, ale nie zrezygnowało całkowicie z planu rozwoju i podnoszenia kwalifikacji pracowników, ale wybierało alternatywne rozwiązania. W międzyczasie część szkoleń stacjonarnych przeniosło się na platformy online. 

Czy zastanawiałeś się, jak w obecnej sytuacji można podejść do rozwoju pracownika nie tylko w sposób efektywny, ale też optymalny i długofalowy? Zwłaszcza, że rzeczywistość w świecie po COVID-19 pewnie już nie będzie taka sama…

Jeśli chcesz się dowiedzieć:

  • jak stworzyć nowoczesny, kompleksowy system rozwoju pracowników?
  • jakie ciekawe formy i narzędzia stosować w edukacji on-line, takie jak webinary, podcasty, tiktoki itp., by były skuteczne i angażujące?
  • czym różni się e-learning od b-learningu i która z tych form sprawdzi się lepiej w obecnych okolicznościach?

... To koniecznie weź udział w kolejnym webinarze HRtech Hub – gościem specjalnym będzie Bartłomiej Polakowski, polski lider e-learningu, bloger, ekspert PWC i specjalista ds. edukacji z wykorzystaniem nowych technologii. 

Spotkanie online poprowadzi Kamila Kowalska, CEO VrinHr  (Human Partner) – firmy zajmującej się wdrażaniem wirtualnej rzeczywistości w procesach HR.

Udział w webinarze jest bezpłatny, zapraszamy do rejestracji na stronie wydarzenia.

‹  Powrót do listy wydarzeń