Skąd się biorą dobre pomysły? Bezpłatne szkolenie online

Dodano: 16 wrz 10:00

Skąd się biorą dobre pomysły? Bezpłatne szkolenie online

Zapraszamy na szkolenie z efektywnej kreatywności współfinansowane ze środków Miasta Krakowa, które odbędzie się w 3 spotkaniach online 9, 14 i 16 września.

Przyznaj, że nieraz zastanawiałeś/zastanawiałaś się, skąd biorą się pomysły, a w szczególności te dobre. Teraz odpowiedź jest na wyciągnięcie ręki – weź udział w interaktywnym szkoleniu on-line o tym, jak wspierać kreatywność zespołową oraz jak zwiększać efektywność spotkań grupowych dedykowanych generowaniu pomysłów na rozwiązanie wyzwań, z którymi zmaga się Twój zespół lub Twoja organizacja – kluczowe kompetencje w czasach zmian, zawirowań i ogólnej niepewności.

Szkolenie nie ma na celu poszerzenia Twojej kreatywności rozumianej jako indywidualna zdolność do posiadania wystrzałowych pomysłów. Ma ono na celu nauczenia Cię konkretnych narzędzi, które pomogą zorganizować Ci odpowiednio Twoją pracę i przez to pozytywnie wpłynąć na jakość opracowywanych przez Ciebie rozwiązań.

Szczegóły przebiegu szkolenia

Szkolenie zostało podzielone na 3 spotkania webinaryjne prowadzone przy użyciu ZOOMa. Spotkania on-line będą odbywać się 9, 14 i 16 września 2020 w godz. 10-14, wydarzenie przeznaczone jest dla mieszkańców Krakowa.

Na zakończenie uczestnicy otrzymają e-booka, który jest gotowym skryptem prowadzenia zespołowych procesów kreatywnych. Organizatorzy zapewniają także konsultacje indywidualne z prowadzącym między webinariami oraz certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia.

Zgłoszenie można wysłać do 2 września za pośrednictwem formularza na stronie wydarzenia.
Udział cyklu webinarów jest bezpłatny.

‹  Powrót do listy wydarzeń