Czy to Twoja firma?

ELEKTROTECHNICZA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ELSIN praca

Ząbkowice Śląskie
Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów
ELEKTROTECHNICZA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ELSIN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy ELEKTROTECHNICZA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ELSIN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELEKTROTECHNICZA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ELSIN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ELEKTROTECHNICZA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ELSIN poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ELEKTROTECHNICZA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ELSIN - oferty archiwalne

  • Monter (orzeczenie o stopniu niepełnosprawności)

    ELEKTROTECHNICZA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ELSIN
    • Ząbkowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      MONTAŻ PODZESPOŁOW

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 6-14, 14-22
      • System wynagrodzenia: Akordowy

      montaż podzespołów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: OSOBA SILNA FIZYCZNE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 06:00-14:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ząbkowicach Śląskich