ALDA Poland Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ALDA Poland sp. z o.o. praca

Ząbkowice Śląskie

Jesteśmy firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w produkcji artykułów gospodarstwa domowego. Zajmujemy się głównie produkcją metalowych pojemników na śmieci sprzedając je na całym świecie. Nasza firma zlokalizowana jest w Sławkowie w województwie śląskim. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy ambitnych i odważnych ludzi do naszego Zespołu

ALDA Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy ALDA Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALDA Poland Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ALDA Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna

ALDA Poland Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Slawków
  3. Dąbrowa Górnicza
  4. Wrocław
  5. Warszawa
  6. Kraków
  7. Poznań
  8. Bukowno
  9. Nowa Ruda
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ALDA Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Konstruktor – Projektant wyrobów metalowych

    • Sławków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • W ALDA Poland zajmujemy się produkcją metalowych koszy na odpady. Nasze produkty znane są zarówno na rynku krajowym, w Europie, czasami nawet dalej. Naszymi odbiorcami są zarówno popularne sieci handlowe, instytucje publiczne oraz stale rosnąca sieć dystrybutorów hurtowych. Naszym sztandarowym wyrobem jest kosz pedałowy, jednakże obecna oferta uwzględnia także wiele rozwiązań w zakresie segregacji, czy bezpiecznego przechowywania odpadów. Prawdopodobnie wiele z nich już widziałeś nawet o tym nie wiedząc. Stale się rozwijamy i poszerzamy rynki zbytu, staramy się ciągle odpowiadać na potrzeby naszych klientów by dostarczać im produkty, których potrzebują. By mieć tę możliwość, potrzebne jest wsparcie naszego działu Badań i Rozwoju. Jeśli jesteś osobą kreatywną, umiesz projektować modele 3D i na dodatek masz wiedzę o właściwościach plastycznych stali i metodach jej obróbki – nie wahaj się i prześlij nam swoje CV, prawdopodobnie to Ciebie właśnie szukamy!

      Zakres obowiązków

      • Projektowanie i konstruowanie nowych produktów, oraz wprowadzanie zmian i poprawek w już istniejących
      • Wykonywanie modeli 3D oraz rysunków 2D
      • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych poprawiających jakość produktu lub redukujących jego koszt
      • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną
      • Wdrażanie nowych produktów do produkcji
      • Opracowywanie kalkulacji i wycen wytworzenia produktu

      Wymagania

      • Wykształcenie; wyższe techniczne
      • Znajomość programu Solid Edge lub pochodnych
      • Dobra znajomości rysunku technicznego
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
      • Wiedza w zakresie właściwości plastycznych stali, a także metod jej obróbki

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnie działającej firmie
      • Elastyczne godziny pracy
      • Tworzenie i realizowanie autorskich projektów
      • Wpływ na gamę i jakość produktów
      • Rozwój i zbywanie nowych kompetencji
      • Możliwość zakupu prywatnego ubezpieczenia NW wraz z pakietem medycznym na bardzo preferencyjnych warunkach

Pracodawcy w Ząbkowicach Śląskich