Czy to Twoja firma?

P.W. MAGDA A. GĘBA, Z. POŁEDNIK SPÓŁKA JAWNA praca

Wodzisław Śląski
P.W. MAGDA A. GĘBA, Z. POŁEDNIK SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy P.W. MAGDA A. GĘBA, Z. POŁEDNIK SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.W. MAGDA A. GĘBA, Z. POŁEDNIK SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca P.W. MAGDA A. GĘBA, Z. POŁEDNIK SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca-fakturzysta

    P.W. MAGDA A. GĘBA, Z. POŁEDNIK SPÓŁKA JAWNA
    • Wodzisław Śląski
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - wypisywanie i rozliczanie faktur,
      - obsługa klienta,
      - zamawianie towaru.

      Praca od poniedziałku do soboty na 6/8 etatu na dwie zmiany w godz.: 3:00- 9:00, 8:00-14:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wodzisławiu Śląskim