Czy to Twoja firma?

Pralnia Meduza Łukasz Nielaba praca

Wodzisław Śląski
Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich.
Pralnia Meduza Łukasz Nielaba najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Pralnia Meduza Łukasz Nielaba

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pralnia Meduza Łukasz Nielaba

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Pralnia Meduza Łukasz Nielaba - oferty archiwalne

  • Pracownik pralni chemicznej

    Pralnia Meduza Łukasz Nielaba
    • Wodzisław Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa wszystkich maszyn oraz sprzętów znajdujących się w pralni,
      sortowanie, składanie i wieszanie prania.
      pranie, prasowanie, maglowanie ubrań
      kontrolowanie jakości poszczególnych sztuk, które mają zostać wydane klientowi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wodzisławiu Śląskim