Weber-Stephen Products Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Weber-Stephen Products sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad sześciu dekad jesteśmy pionierami i innowatorami w świecie grillowania. Nasza historia rozpoczęła się w 1952 roku, kiedy George Stephen, pracownik Weber Brothers Metal Works w Chicago, wynalazł grill w kształcie kuli, który zrewolucjonizował sposób przygotowywania jedzenia na świeżym powietrzu. Jego pasja do grillowania przekształciła się w globalną rewolucję, a my, Weber-Stephen Products Sp. z o.o., jesteśmy dumni, że kontynuujemy tę tradycję jako wiodący producent w branży.

Z naszą główną siedzibą w Zabrzu, jesteśmy drugą fabryką Weber na świecie i pierwszą w Europie. Nasza misja to dostarczanie najnowocześniejszych produktów grillowych, które potęgują wrażenia i doświadczenia z grillowania. Każdy grill, który opuszcza naszą linię produkcyjną, jest świadectwem naszej pasji, doskonałości, zaangażowania w realizację wyzwań, radości z pracy i szacunku dla różnorodności.

W naszym centrum R&D w Zabrzu nieustannie pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami dla naszych produktów i akcesoriów. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom grille gazowe serii Q i grille węglowe, które są synonimem jakości i niezawodności. Nasz pełny asortyment produktów Webera jest dostępny w całym regionie EMEA, a nasza obecność międzynarodowa obejmuje oddziały w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach.

Jesteśmy dumni z naszego centrum dystrybucyjnego w Zabrzu, które ma 39 tys. m2 i stanowi kluczowy element naszej przewagi konkurencyjnej. To właśnie tutaj, w sercu Europy, koordynujemy dostawy naszych produktów, zapewniając, że każdy miłośnik grillowania otrzyma to, czego potrzebuje, aby cieszyć się wyjątkowymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi.

W Weber-Stephen Products Sp. z o.o. wierzymy, że grillowanie to coś więcej niż tylko sposób na przygotowanie jedzenia. To doświadczenie, które zbliża ludzi i tworzy niezapomniane wspomnienia. Dlatego też każdego dnia wkładamy całe nasze serce i umiejętności w to, co robimy, abyś Ty mógł cieszyć się każdym kęsem do perfekcji przygotowanego posiłku. Zapraszamy do świata Weber, gdzie grillowanie to nasza pasja, a doskonałość to nasza misja.

Weber-Stephen Products Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport badania i rozwój it (informatyka) bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy Weber-Stephen Products Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Weber-Stephen Products Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Parking
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne
  • Strefa relaksu
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów

Mapa Weber-Stephen Products Sp. z o.o.

Siedziba główna

Weber-Stephen Products Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zabrze
  2. Gliwice
  3. Katowice
  4. Warszawa
  5. Bytom
  6. Kraków
  7. Bielsko-Biała
  8. Bydgoszcz
  9. Częstochowa
  10. Kęty

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Weber-Stephen Products Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • PRACOWNIK MAGAZYNU (WÓZKI WIDŁOWE)

    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Do naszej nowo powstającej fabryki w Zabrzu, pierwszej tego typu inwestycji produkcyjnej firmy Weber-Stephen w Europie, poszukujemy Pracownika Magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe.

      Osoba, która dołączy do naszego zespołu będzie miała niepowtarzalną okazję, aby współtworzyć strategię i wdrażać od podstaw procesy wspierające realizację celów biznesowych, a przez to mieć realny wpływ na docelowy kształt naszej organizacji.

      Dlatego jesteśmy przekonani, że stanowisko, na które rekrutujemy będzie idealne dla osób, które poza doświadczeniem zawodowym mogą również zaoferować elastyczność działania, praktyczne podejście, pokłady energii oraz otwartość na nowe wyzwania. Jeżeli chcesz wspólnie z nami wyruszyć w niesamowitą podróż do świata grillowania, być częścią unikalnego zespołu, a jednocześnie marzysz o tym, aby wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie i umiejętności - to miejsce będzie dla Ciebie idealne!

      Zakres obowiązków

      • Przyjmowanie dostaw komponentów do magazynu
      • Sprawdzanie zgodności dostaw materiałów pod względem ilościowym i jakościowym
      • Właściwe rozlokowanie towarów na regałach magazynowych
      • Posługiwanie się i przestrzeganie obowiązującej dokumentacji magazynowej, instrukcji i norm
      • Obsługa skanera
      • Kompletowanie towarów oraz dostarczanie na produkcję
      • Właściwa i terminowa realizacja zadań

      Wymagania

      • Doświadczenie na stanowisku magazyniera minimum 5 lat
      • Mile widziane doświadczenie w obsłudze linii produkcyjnych
      • Dokładność i sumienność wykonywania powierzonych zadań
      • Uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym
      • Motywacja do podjęcia stabilnej pracy na pełny etat
      • Podstawowa znajomość obsługi komputera
      • Zdolności manualne i umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Prywatną opieka medyczna
      • Ubezpieczenie na życie
      • Premię uzależnioną od wyników pracy
      • Program emerytalny
      • Program VIP Whirpool
      • System kafeteryjny z możliwością wyboru własnych świadczeń
      • Zniżki na firmowe produkty i usługi
      • Akademia Grillowania

Pracodawcy w Warszawie