Czy to Twoja firma?

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe VIMET Jarosław Zwolan praca

Szczecinek

Od ponad dwóch dekad, Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Vimet, które założyłem w 1997 roku w malowniczym Szczecinku, rozwija się, dostarczając naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie obróbki metali i tworzyw sztucznych. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz specjalistycznych prac, takich jak toczenie, frezowanie, cięcie wodą i laserem, spawanie, czy malowanie proszkowe, które realizujemy z pasją i zaangażowaniem.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego parku maszynowego, w którym dominują urządzenia renomowanych firm HAAS i TRUMPF. To właśnie one pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników to fundament naszej firmy, który umożliwia nam stawianie na jakość i precyzję, co jest doceniane przez klientów zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Nasza działalność nie zna bowiem granic – z powodzeniem eksportujemy nasze usługi do takich krajów jak Austria, Belgia, Dania, Holandia czy Niemcy.

W Vimet rozumiemy, jak ważna w dzisiejszym świecie jest specjalizacja, dlatego też produkujemy detale dla branży elektrycznej, samochodowej, medycznej, budowlanej, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Nasze usługi są synonimem nie tylko wysokiej jakości, ale także innowacyjności i niezawodności.

Jako założyciel i właściciel firmy, Jarosław Zwolan, zawsze stawiałem na rozwój i ciągłe doskonalenie naszych procesów produkcyjnych. To pozwoliło nam zbudować silną pozycję na rynku i zdobyć zaufanie szerokiego grona odbiorców. Nasz zespół to grupa ludzi, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, co robią, co przekłada się na satysfakcję naszych klientów.

W Vimet wierzymy, że nasz sukces to przede wszystkim wynik współpracy, zaufania i wzajemnego szacunku. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się z wyboru usług na najwyższym światowym poziomie. Razem możemy więcej!

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe VIMET Jarosław Zwolan najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe VIMET Jarosław Zwolan

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe VIMET Jarosław Zwolan

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe VIMET Jarosław Zwolan

Siedziba główna

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe VIMET Jarosław Zwolan poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe VIMET Jarosław Zwolan
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe VIMET Jarosław Zwolan - oferty archiwalne

  • Księgowa

    • Szczecinek
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      rozliczenia PIT, VAT, ryczałt;
      rozliczenia GUS, PFRON;
      kadry, płace- obsługa płatnika;
      praca w programie Comarch OPTIMA;
      kontakt z instytucjami zewnętrznymi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz

    • umowa o pracę

      spawanie aluminium TIG/MIG

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Umiejętność spawania metodami TIG, MIG

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Serwisant maszyn hass cnc

      serwisowanie maszyn HASS i CNC, wykrywanie i usuwanie błędów w maszynach

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Znajomość oprogramowania CAD, CAM

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Szczecinku