Czy to Twoja firma?

JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA praca

Szczecin
JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Kierownik sklepu

    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      •Zarządzanie zespołem i sklepem
      •Odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów funkcjonowania sklepu
      •Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta
      •Odpowiedzialność za dostępność asortymentu i ekspozycję towarów
      •Praca z kolektorem oraz systemem SAP
      •Ścisła współpraca z osobami zarządzającymi sprzedażą w danym rejonie

      Aplikacje można składać za pośrednictwem (FORMULARZ):

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA W TYM PROGRAMÓW MS OFFICE, Książeczka sanitarno-epidemiologiczna, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1), ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : mile widziane doświadczenie w obsłudze programów OHR oraz SAP

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca w branży spożywczej/stanowisko: sprzedawca kasjer

    • Szczecin

      - obsługa klienta na kasie i sali sprzedaży,
      - wypiek pieczywa,
      - rozładunek towaru,
      - prace porządkowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych, Książeczka sanitarno-epidemiologiczna, OBSŁUGA KLIENTA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 150 PLN

Pracodawcy w Szczecinie