Czy to Twoja firma?

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach sp. z o.o. praca

Świętochłowice

Od ponad pół wieku jesteśmy integralną częścią Świętochłowic, dbając o to, by nasze miasto tętniło życiem w czystym i zorganizowanym otoczeniu. Nasza historia rozpoczęła się w 1952 roku, a w 1999 roku otworzyliśmy nowy rozdział, przekształcając się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, co pozwoliło nam jeszcze lepiej służyć naszej społeczności.

Jako Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o., jesteśmy dumni, że w pełni należymy do gminy Świętochłowice. Nasz kapitał zakładowy to solidne 5.650.000 zł, co świadczy o naszej stabilności finansowej i zaangażowaniu w długoterminową współpracę z mieszkańcami.

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania miasta. Obejmuje ona odbiór odpadów, letnie i zimowe oczyszczanie ulic, likwidację dzikich wysypisk, a także budowę i remonty dróg oraz chodników. Zajmujemy się również remontami obiektów mostowych, robotami inżynierii ruchu drogowego, pracami budowlanymi i wykończeniowymi, a także robotami rozbiórkowymi. Dla nas ważna jest także rekultywacja terenów, której się podejmujemy, aby przywracać naturalne piękno naszego miasta.

Nie zapominamy o zieleni miejskiej i oświetleniu ulicznym – to one tworzą przyjazną i bezpieczną przestrzeń dla wszystkich mieszkańców. Nasze usługi transportowe i sprzętowe, sprzedaż paliw i akcesoriów samochodowych, a także naprawy i remonty środków transportu, to kolejne elementy, które sprawiają, że nasze miasto nieustannie się rozwija.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają serce w to, by Świętochłowice były miejscem, gdzie jakość życia jest na najwyższym poziomie. Nasze Zakłady – Oczyszczania Miasta oraz Usługowo Remontowy – to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu, które są widoczne w każdym zakątku naszego miasta.

Choć nie zdradzamy wszystkich naszych planów na przyszłość, możecie być pewni, że innowacja i dążenie do doskonałości to nasze niezmienne priorytety. Jesteśmy tutaj, by służyć, wspierać i nieustannie poprawiać jakość życia w Świętochłowicach. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy może czuć się jak w domu.

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o.

Siedziba główna

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Katowice
  3. Chorzów
  4. Gliwice
  5. Nakło nad Notecią
  6. Swietochlowice
  7. Cieszyn
  8. Racibórz
  9. Ruda Śląska

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystentka biura zarządu

    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie poczty wychodzącej i przychodzącej, umawianie spotkań prezesa, dbanie o wizerunek firmy

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe, umiejętność obsługi komputera, kultura osobista, wymagane prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pilarz/drwal

      prace związanew z wycinką drzew, utrzymanie zieleni niskiej i wysokiej w pasie drodowym i parkach

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane uprawnienia drwal/pilarz oraz prawo jazdy kat. B. Pracac na terenie woj. śląskiego. Pracodawca zapewnia samochód służbowy. Wymagana zdolność do pracy na wysokości.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Ładowacz / zamiatacz

      Pomoc w transporcie odpadów, załadunek odpadów, rozładunek odpadów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: z

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w okresie próbnym 2800,00 zł brutto + premia uznaniowa

Pracodawcy w Świętochłowicach