Czy to Twoja firma?

Norsesowicz Rafał Komornik Sądowy praca

Stargard
Norsesowicz Rafał Komornik Sądowy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Stargard
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Norsesowicz Rafał Komornik Sądowy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Norsesowicz Rafał Komornik Sądowy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Norsesowicz Rafał Komornik Sądowy - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Norsesowicz Rafał Komornik Sądowy
    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa interesantów, redagowanie pism, obsługa komputera, odbiór poczty, telefonów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne, kierunek: administracja
      • Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych, sumienność, umiejetność obsługi komputera, dokładność
      • Inne wymagania: Wysokość wynagrodzenia 3010 zł brutto+premia. Wykształcenie wyższe adminiastracja, ekonomia, lub inne pokrewne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Stargardzie