Czy to Twoja firma?

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji sp. z o.o. praca

Stargard

Witaj w świecie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Kielcach, gdzie każdego dnia dążymy do tego, aby nasze miasto i okoliczne gminy były jeszcze bardziej dostępne dla wszystkich. Nasza historia zaczyna się od determinacji i solidarności pracowników, którzy po strajku w 2007 roku utworzyli Kieleckie Autobusy Spółkę Pracowniczą, a dziś jesteśmy dumni, że możemy kontynuować tę misję jako MPK Kielce.

Z prawie 600 pracownikami na pokładzie w 2021 roku, nasza firma to nie tylko zespół, ale rodzina, która codziennie dba o to, aby prawie 200 pojazdów w naszej flocie było gotowych na wyzwania nowego dnia. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby zapewnić bezpieczny i komfortowy transport, który jest sercem naszej misji.

Nasze usługi transportu publicznego są zróżnicowane i dostosowane do potrzeb naszych pasażerów. Od linii miejskich, przez podmiejskie, aż po międzymiastowe – każda trasa jest dla nas równie ważna. Nie zapominamy także o osobach niepełnosprawnych, dzieciach i młodzieży, dla których świadczymy specjalistyczne usługi przewozowe. A jeśli chcesz wynająć autobus na wycieczkę lub inne lokalne wydarzenie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo – to działanie. Wprowadziliśmy autobusy niskopodłogowe z platformami dla osób niepełnosprawnych, a nasz system informacji pasażerskiej uwzględnia potrzeby osób niedowidzących. Dbamy o środowisko, stosując ekologiczne silniki EURO 6, które są naszym krokiem w stronę czystszej przyszłości.

Jesteśmy firmą, w której pracownicy i miasto mają realny wpływ na jej kształt – około 67% udziałów należy do obecnych i emerytowanych pracowników, a pozostałe 33% to udział miasta. To sprawia, że nasze zaangażowanie w rozwój regionalnej infrastruktury transportowej jest nie tylko obowiązkiem, ale i prawdziwą pasją.

Nasza samowystarczalność i zdolność do świadczenia usług na zewnątrz to nasza przewaga konkurencyjna. Stawiamy na jakość i niezawodność, co potwierdza nasza dodatkowa oferta – wymiana opon w naszych warsztatach, dostępna dla wszystkich po wcześniejszej rezerwacji terminu.

W Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji w Kielcach każdy dzień to nowa podróż, a nasza historia to droga, którą przemierzamy razem z Tobą. Zapraszamy do wspólnego tworzenia przyszłości komunikacji miejskiej, która jest bezpieczna, wygodna i przyjazna dla środowiska. Razem możemy więcej!

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Stargard
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o.

Siedziba główna

Kasa Biletowa

Praca Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca autobusu

    Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o.
    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kierowanie autobusem komunikacji miejskiej. Sprzedaż biletów dla pasażerów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. D, Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D, Prawo jazdy kat. D

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 830 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Stargard

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D, Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. D, Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Stargardzie