Czy to Twoja firma?

Sklep Ogólnospożywczy w Dobrym Smaku Monika Capiga praca

Sosnowiec
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
Sklep Ogólnospożywczy w Dobrym Smaku Monika Capiga najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Sosnowiec
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Sklep Ogólnospożywczy w Dobrym Smaku Monika Capiga

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sklep Ogólnospożywczy w Dobrym Smaku Monika Capiga

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Sklep Ogólnospożywczy w Dobrym Smaku Monika Capiga - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Sklep Ogólnospożywczy w Dobrym Smaku Monika Capiga
    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      praca w sklepie spożywczo - monopolowym, praca na umowe-zlecenie na okresie próbnym, praca na jedą zmianę w godzinach 6.00-14.00, wynagrodzenie godzinowe brutto

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: kasa fiskalna - obsługa
      • Inne wymagania: doświadczenie na wędlinach, znajomość wędlin

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe brutto

Pracodawcy w Sosnowcu