Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BZ S.C. BEATA GONCIARSKA KRZYSZTOF GONCIARSKI praca

Skawina
HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYMI
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BZ S.C. BEATA GONCIARSKA KRZYSZTOF GONCIARSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Skawina
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BZ S.C. BEATA GONCIARSKA KRZYSZTOF GONCIARSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BZ S.C. BEATA GONCIARSKA KRZYSZTOF GONCIARSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BZ S.C. BEATA GONCIARSKA KRZYSZTOF GONCIARSKI - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BZ S.C. BEATA GONCIARSKA KRZYSZTOF GONCIARSKI
    • Skawina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta: pakowanie, ważenie towaru, krojenie wędlin, przyjmowanie gotówki i wydawanie reszty, kontrola terminów do spożycia, utrzymywanie czystości

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Obsługa komputera i internetu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skawinie