Czy to Twoja firma?

Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach praca

Siedlce
Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika magazyn

Oferty pracy Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach - oferty archiwalne

  • Nauczyciel praktycznej nauki zawodu branży mechaniczno - samochodowej

    Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przekazywanie uczniom wiedzy praktycznej z zakresu nauczanego przedmiotu. Realizowanie programów nauczania. Umiejętność wykonywania prac z zakresu branży mechanicznej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne, kierunek: Mechanika samochodowa
      • Inne wymagania: na poziomie wykształcenia średniego wymagane jest minimum 2 lata stażu pracy w zawodzie, możliwość uzupełnienia uprawnień pedagogicznych w trakcie roku szkolnego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 224 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - w zależności od stopnia awansu zawodowego i posiadanego wykształcenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Starszy magazynier (żywności)

    • Siedlce

      Prowadzenie gospodarki magazynowej, zamawianie jakościowe i ilościowe towarów. Przestrzeganie podstawowych przepisów BHP, utrzymywanie ładu i porządku w pomieszczeniach magazynowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
      • Inne wymagania: prowadzenie gospodarki magazynowej, na poziomie wykształcenia średniego wymagane jest minimum 1 rok stażu pracy w zawodzie, na poziomie wykształcenia zasadniczego zawodowego wymagane jest min. 2 lata stażu pracy w zawodzie, znajomość oprogramowania EXEL, programy aplikacji Vulcan Magazyn

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat
  • Sprzątaczka

    • Siedlce
    • część etatu

      Sprzątanie wyznaczonych powierzchni budynków szkolnych, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożónego według zakresu obowiązków.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN

Pracodawcy w Siedlcach