Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PUR Montage sp z o.o.

PUR Montage sp z o.o. to skuteczny partner w zakresie zatrudniania pracowników na niemieckim rynku pracy. Jesteśmy specjalistami we wszelkiego typu pracach produkcyjnych, a naszym pracownikom oferujemy satysfakcjonująca i dobrze płatna prace.

Oferty pracy PUR Montage sp z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Elektryk Przemysłowy
Elektryk   |  umowa o pracę
Niemcy
Szczegóły
Zakres obowiązków

- wykonywanie prac według schematów elektrycznych- doświadczenia w montowaniu szaf sterowniczych

Wymagania

- mobilność (prawo jazdy kat. B oraz auto)- dobrej znajomości języka niemieckiego

Niemcy
Szczegóły

Wymagania

Spawacz MAG Niemcy (blisko granicy PL-DE) 2.000 € netto
Spawacz   |  umowa o pracę
Niemcy
Szczegóły

PUR Montage to miedzynarodowa agencja zatrudnienia, specjalizujaca sie w rekrutacji pracownikow na terenie Niemiec

Aktualnie, dla naszego klienta poszukujemy kandydatow na stanowisko:

SPAWACZ MAG

Miejsce pracy: okolice Lipska lub Magdeburg

  • spawanie w pozycjach podolnych PA/PB
  • glownie zlacza pachwinowe
  • osobne stanowiska spawalnicze
  • wizualne badania spoin (VT)

Wymagania
  • znajomosc j. niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikacje w pracy -warunek konieczny
  • samochod i prawo jazdy
  • przynajmniej rok doswiadczenia w zawodzie
  • certyfikaty
  • doswiadczenie w przemysle lekkim/srednio ciezkim:
PUR Montage sp z o.o.
35-051 Rzeszów
Juliusza Slowackiego 24

Pracodawcy z miasta Rzeszów