Czy to Twoja firma?

MK PIEKARNIA sp. z o.o. praca

Ropczyce

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z bycia częścią codziennego życia naszych klientów, dostarczając im świeże i aromatyczne pieczywo, które rozpoczyna ich dzień. Nasza podróż rozpoczęła się w 1997 roku, kiedy to jako „F.P.H.U. Piekarnia Krzysztof Maciołek“ wkroczyliśmy na rynek, by z czasem stać się największym producentem pieczywa białego w regionie Ropczyce. Dziś, jako MK Piekarnia, zatrudniamy około 250 osób, które każdego dnia wkładają serce w tworzenie szerokiego wachlarza produktów piekarniczych i cukierniczych.

Nasza misja to nieustanne dążenie do zaspokojenia potrzeb i wymagań naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że klucz do sukcesu leży w wysokiej jakości i bezpieczeństwie oferowanych produktów. Dlatego też w naszej codziennej pracy wykorzystujemy nowe technologie i systemy kontroli jakości, a nasze sprawdzone receptury są gwarancją niezmiennego smaku, który pokochali nasi klienci.

W MK PIEKARNIA rozumiemy, że innowacja jest równie ważna jak tradycja. Dlatego też nieustannie inwestujemy w nowoczesne urządzenia produkcyjne, które pozwalają nam na utrzymanie konkurencyjnej przewagi na rynku. Nasze wyróżnienia w konkursach są świadectwem zaangażowania w doskonalenie naszych produktów.

Jakość i bezpieczeństwo to dla nas priorytety. Potwierdza to wdrożenie systemu HACCP oraz systemu zarządzania spełniającego wymagania normy PN-EN ISO22000: 2018-08. Te certyfikaty są dla naszych klientów gwarancją, że produkty, które trafiają na ich stoły, są najwyższej jakości.

Nasze pieczywo jest obecne nie tylko na stołach polskich domów, ale również w dużych sieciach handlowych, gdzie dostarczamy nasz asortyment, dbając o to, by każdy mógł cieszyć się smakiem świeżego pieczywa, niezależnie od miejsca zakupu.

W MK PIEKARNIA wierzymy, że nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie doskonałych produktów piekarniczych i cukierniczych są odczuwalne z każdym kęsem. Zapraszamy Was do wspólnego celebrowania smaku i tradycji, które są wpisane w każdy bochenek chleba, który wychodzi z naszej piekarni. Razem tworzymy historię pełną smaku i jakości.

MK PIEKARNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport praca fizyczna produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy MK PIEKARNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MK PIEKARNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MK PIEKARNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

MK PIEKARNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
MK PIEKARNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Kolbuszowa
  3. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MK PIEKARNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomoc ciastkarza

    • Ropczyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca przy produkcji ciastek i drożdżówek.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca

    • Ropczyce

      Rozwożenie pieczywa na trasie Ropczyce - Tarnów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
  • Konserwator urządzeń piekarniczych

    • Ropczyce

      Drobne prace konserwatorskie na terenie piekarni.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 650 PLN

Pracodawcy w Ropczycach