Czy to Twoja firma?

Piekarnia Galicyjska S.p z o.o. praca

Ropczyce

Od ponad ćwierćwiecza, w sercu Galicji, pieczemy z pasją i zaangażowaniem. W Piekarni Galicyjskiej, zlokalizowanej w malowniczych Ropczycach, łączymy tradycję z nowoczesnością, aby dostarczać naszym klientom produkty, które zachwycają smakiem i jakością. Nasze pieczywo chrupkie, paluszki, snacki oraz batony zbożowe i ziarniste to tylko część bogatej oferty, która codziennie wychodzi spod rąk naszych wykwalifikowanych piekarzy i cukierników.

Z dumą podkreślamy, że nasze wyroby są lubiane i cenione przez konsumentów w naszym regionie. To właśnie ich zadowolenie jest dla nas najlepszą nagrodą za lata pracy i nieustanne dążenie do perfekcji. Nasza misja to nie tylko wypiekanie pysznego pieczywa, ale również tworzenie produktów niepowtarzalnych, które są wynikiem połączenia tradycyjnych receptur z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Z biegiem lat zautomatyzowaliśmy procesy produkcyjne, co pozwala nam na precyzyjne dozowanie składników i zapewnienie powtarzalności smaku naszych wyrobów. To zaangażowanie w jakość sprawia, że nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencji.

Jesteśmy otwarci na współpracę i oferujemy możliwość tworzenia produktów pod marką klienta, co pozwala na rozwój i promocję indywidualnych brandów w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę.

Nasza firma to zespół ludzi, dla których piekarnictwo to nie tylko zawód, ale prawdziwa pasja. To właśnie ona jest motorem napędowym naszej codziennej pracy. Tradycja, którą pielęgnujemy, pozwala nam zachować niepowtarzalny charakter naszych wyrobów, a kreatywność i otwartość na nowości są gwarancją ciągłego rozwoju.

W Piekarni Galicyjskiej każdy bochenek pieczywa to część naszej historii, którą z dumą piszemy już od ponad 25 lat. Zapraszamy do wspólnego celebrowania smaku i tradycji, które są naszą codziennością.

Piekarnia Galicyjska S.p z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Piekarnia Galicyjska S.p z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piekarnia Galicyjska S.p z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Piekarnia Galicyjska S.p z o.o.

Siedziba główna

Piekarnia Galicyjska S.p z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Piekarnia Galicyjska S.p z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Nowa Sarzyna

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Piekarnia Galicyjska S.p z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Jeżowe
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Zakres obowiązków

      Prace pomocnicze na piekarni. Zapewniamy przeszkolenie na stanowisku pracy.

      Wymagania

      - umiejętność pracy w zespole

      - dobra organizacja własnej pracy

      - sumienność, punktualność, komunikatywność

      Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      - praca w systemie zmianowym

      - stabilne zatrudnienie

      - szkolenie na stanowisku pracy

Pracodawcy w Ropczycach