Leadec Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

Leadec sp. z o.o. praca

Gliwice

Leadec to wiodący na świecie dostawca usług technicznych na każdym etapie cyklu życia fabryki i infrastruktury towarzyszącej. Od niemal 60 lat wspieramy naszych Klientów z branży produkcyjnej na każdym etapie życia fabryki: począwszy od planowania, poprzez instalację i automatyzację, aż po codzienną eksploatację fabryk i budynków.

Leadec rozumie specyficzne potrzeby zakładów produkcyjnych - naszym fundamentem jest przemysł motoryzacyjny.

Leadec Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Leadec Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Leadec Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Leadec Sp. z o. o.

Siedziba główna

Leadec Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Leadec Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Elektromechanik – pomiarowiec / Leadec Gliwice

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 500-7 000 zł / mies.
    • Leadec jest międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych.

      W związku z rozwojem projektu w Gliwicach poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektromechanik – pomiarowiec

      Zakres obowiązków

      • bieżące serwisowanie maszyn, urządzeń i instalacji
      • przeglądy maszyn zgodnie z harmonogramem przeglądów
      • analiza awarii i ich zapobieganie
      • budowa instalacji oraz zabudowa maszyn i urządzeń
      • raportowanie usuwanych awarii i wykonywanych przeglądów
      • krótkoterminowe wyjazdy na terenie Polski i UE

      Wymagania

      • umiejętność czytania rysunków elektrycznych oraz dokumentacji technicznej
      • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
      • gotowość do krótkoterminowych wyjazdów na terenie Polski i UE
      • dyspozycyjność do pracy w systemie 1 zmianowym zgodnie z zapotrzebowaniem

      Mile widziane:

      • uprawnienia elektryczne G1E do 1 kV
      • doświadczenie związane z budową instalacji oraz zabudową maszyn i urządzeń
      • uprawnienia do obsługi wózków platformowych/widłowych, zwyżek będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • miejsce wykonywania pracy: Gliwice, ul. Pionierów 8
      • wynagrodzenie zasadnicze od 5500 zł brutto do 6500 zł brutto (w zależności od doświadczenia)
      • nagrodę miesięczną w wysokości 509 zł brutto za brak absencji chorobowej
      • 100 % finansowania szkoleń i kursów technicznych kierunkowych
      • ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin
      • pakiet medyczny za 1 zł + refundacja wizyt prywatnych do 500 zł kwartalnie
      • dofinansowanie do wypoczynku i do pakietu sportowego
      • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników
      • możliwość rozwoju zawodowego i budowania własnej ścieżki kariery
      • program rekomendacji pracowników
      • parking dla pracowników
  • Elektryk

    • Polkowice
    • Zakres obowiązków

      • prace elektryczno – montażowe, remontowe i modernizacyjne
      • montaż szaf sterowniczych, instalacji elektrycznych
      • diagnoza i usuwanie uszkodzeń elektrycznych
      • budowa i montaż urządzeń elektrycznych zgodnie z zapotrzebowaniem
      • dbałość o zachowanie wysokiej jakości pracy

      Wymagania

      • zaangazowanie w swoje obowiązki
      • chęć do pracy w zgranym zespole
      • wykształcenie techniczne (preferowane: mechatronika, elektronika, elektryka)
      • znajomość schematy elektryczne w EPLAN
      • doświadczenie w zawodzie elektryka
      • uprawnienia SEP min. do 1 kV
      • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi

      Oferujemy

      • możliwość wdrażania własnych pomysłów, ponieważ dla Nas liczy się Twoje zdanie
      • wsparcie współpracowników w codziennych obowiązkach, ponieważ wierzymy w ducha zespołu
      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace, ponieważ chcemy abyś czuł się bezpiecznie
      • prace z nowoczesnymi technologiami, ponieważ my nie stajemy w miejscu
      • rozwój zawodowy oraz możliwość awansu, ponieważ Ty rozwijasz się z Nami
      • docenienie i pakiet premiowy, ponieważ wiemy jak jest to dla Ciebie ważne
      • pakiet benefit

Pracodawcy w Gliwicach