Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ROTEX Marcin Ryżak

Oferty pracy ROTEX Marcin Ryżak

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

OPERATOR WTRYSKARKI
Zawód: operator maszyn   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Oława
Szczegóły
Zakres obowiązków
Obsługa wtryskarek
Praca trzyzmianowa, w godz. 6-14, 14-22, 22-6
Wynagrodzenie 2.800,00 zł brutto + premia uznaniowa
Miejsce wykonywania pracy: Oleśnicka 9 Oława , 3 Maja 63 Oława
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PAKOWACZ RĘCZNY
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Oława
Szczegóły
Pakowanie towaru
Wymagania
NIE
ROTEX Marcin Ryżak
55-200 Oława
Oleśnicka 9

Pracodawcy z miasta Oława