Glantier Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Glantier Sp. z o.o. praca

Oława

Witaj w świecie Glantier, gdzie pasja do perfum jest sercem naszej działalności. Nasza podróż rozpoczęła się od marzenia o stworzeniu zapachów, które zatrzymają chwile i wywołają emocje. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Tobą naszą miłością do perfum, oferując szeroką gamę wyjątkowych kompozycji zapachowych dla kobiet i mężczyzn.

Nasze produkty to nie tylko perfumy, ale i perfumetki, perfumowane balsamy do ciała, kremy do rąk, olejki pod prysznic oraz olejki do brody, które tworzymy z myślą o najwyższej jakości i trwałości zapachu. Każda buteleczka naszych perfum to obietnica wyjątkowości, a dzięki zastosowaniu olejków zapachowych i składników najwyższej klasy jakościowej, nasze zapachy pozostają z Tobą na długo po pierwszym spryskaniu.

Jesteśmy dumni, że nasze perfumy premium i niszowe perfumy autorskie są doceniane zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasze kompozycje zapachowe sprowadzamy z francuskiego Grasse, światowej stolicy perfum, co gwarantuje ich niepowtarzalność i oryginalność. Stale współpracujemy z laboratoriami badawczymi we Francji oraz w Polsce, aby nasze produkty były zawsze na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety. Nasze produkty są przebadane dermatologicznie, posiadają badania laboratoryjne oraz raporty bezpieczeństwa produktu kosmetycznego. Jesteśmy zarejestrowani w bazie CPNP Unii Europejskiej i odpowiadamy standardom IFRA, co gwarantuje, że spełniamy polskie i europejskie normy produkcji i bezpieczeństwa produktów kosmetycznych. Produkujemy zgodnie z GMP (Good Manufacturing Practice) i normami ISO 9001:2015, ISO 22716:2007.

W Glantier wierzymy, że każdy ma prawo do luksusu w przystępnej cenie. Dlatego nasze unikatowe perfumy autorskie oraz odpowiedniki perfum znanych marek są dostępne dla wszystkich, którzy pragną wyrazić siebie poprzez zapach. Nasza oferta jest stale aktualizowana o nowe, modne aromaty, abyś mógł znaleźć coś idealnego dla siebie.

Zapraszamy do odkrywania naszych zapachów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy pokochali Glantier za to, co najważniejsze – piękno ukryte w buteleczce perfum.

Glantier Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja logistyka / spedycja / transport media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Glantier Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Glantier Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • System premiowy
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe

Mapa Glantier Sp. z o.o.

Siedziba główna

Glantier Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Brzeg
  5. Gdańsk
  6. Jelcz-Laskowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Glantier Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • SPRZEDAWCA w perfumerii stacjonarnej Glantier- Quick Park w Oławie

    • Oława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Glantier zajmująca się produkcją oraz dystrybucją wyrobów kosmetycznych poszukuje doświadczonego i kompetentnego sprzedawcy, który stanie się nieodzownym ekspertem w naszym Zespole w nowo otwieranym sklepie stacjonarnym w Centrum Handlowym QUICK PARK w Oławie. Jeśli posiadasz pasję do branży kosmetycznej, doskonałe umiejętności interpersonalne oraz chęć poszerzania wiedzy w zakresie naszej marki, to ta oferta jest dla Ciebie!

      Nazwa firmy: Glantier

      Miejsce pracy: Centrum Handlowe QUICK PARK OŁAWA

      Godziny pracy: 9:00-21:00 od pon-sob oraz niedziele handlowe (praca zmianowa)

      Zakres obowiązków

      · Aktywne doradztwo Klientom w wyborze perfum, kosmetyków i innych produktów zgodnie z ich preferencjami i potrzebami

      · Tworzenie pozytywnych relacji z Klientami i budowanie ich lojalności poprzez indywidualne podejście i profesjonalne doradztwo

      · Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta, dbając o wysoką jakość usług

      · Aktywne uczestnictwo w promocjach, kampaniach sprzedażowych i szkoleniach dotyczących produktów i technik sprzedażowych

      · Dbałość o wizerunek sklepu oraz eskpozycję produktów

      Wymagania

      · Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy (mile widziana branża kosmetyczna/perfumeryjna)

      · Wysoka kultura osobista

      · Wybitne umiejętności interpersonalne, umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami

      · Wiedza na temat marek i produktów w dziedzinie perfum i kosmetyków

      · Zdolność do skutecznego doradzania Klientom i identyfikowania ich potrzeb

      · Umiejętność pracy w zespole oraz elastyczność w zakresie godzin pracy, w tym także w weekendy i święta

      · Dokładność i dbałość o szczegóły

      Oferujemy

      · Umowę o pracę na pełny etat

      · Objęcie pracowników ubezpieczeniem grupowym na życie (Nationale Nederlanden)

      · Objęcie pracowników opieką zdrowotną (PZU)

      · Dostęp i dofinansowanie do karty Multisport

      · Darmowe produkty firmowe w ramach przydziału pracowniczego co miesiąc

      · Profesjonalne szkolenia z zakresu produktów i technik sprzedażowych

      · Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii wynikowej

      · Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony Zespołu

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem.

  • Content Marketing Specialist - firma kosmetyczna Glantier

    • Oława
    • praca od zaraz
    • Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem produktów perfumeryjnych oraz kosmetycznych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Content Marketing Specialist.

      Szukamy osoby, która potrafi posługiwać się słowem, ma tzw „lekkie pióro”, a tworzenie treści jest dla niej przyjemnością; nie boi się nowych wyzwań, jest pełna kreatywnych pomysłów, wykazuje inicjatywę do działania, a dobra atmosfera i zgrany zespół są dla niej ważnym czynnikiem w decyzji o podjęciu nowej pracy.

      • Tworzenie opisów nowych produktów na potrzeby sklepu on-line oraz drukowanych materiałów marketingowych
      • Prowadzenie bloga na stronie www
      • Obsługa mediów społecznościowych pod kątem tworzenia wpisów oraz grafik, organizowanie konkursów, moderowanie kanałów FB oraz IG
      • Śledzenie trendów content marketingu
      • Udział w projektach, kampaniach marketingowych
      • Współpraca oraz nawiązywanie kontaktów z influencerami

      Wymagania

      • Tzw "lekkie pióro"
      • Znajomość zasad SEO copywritingu
      • Umiejętność posługiwania się językiem korzyści w tworzeniu tekstów
      • Wzorowa znajomość zasad pisowni języka polskiego
      • Umiejętność tworzenia chwytliwych treści również pod presją czasu
      • Wysoki poziom kreatywności oraz inicjatywy do działania
      • Sumienność w dotrzymywaniu terminów
      • Komunikatywnaość oraz otwartość na nowe wyzwania
      • Znajomość programu Canva
      • Znajomość narzędzi marketingu on-line (FB, Google, YouTube itp.)
      • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w branży beauty

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
      • Możliwość pracy w systemie hybrydowym po okresie próbnym
      • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (dodatkowe premie)
      • Ubezpieczenie grupowe na życie
      • Zniżki na firmowe produkty
      • Dofinansowanie do karty Multisport
      • Integracje
      • Brak obowiązującego dress code’u
      • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy
      • Dostęp do aktualnej prasy oraz książek branżowych
      • Atmosferę współpracy i zaangażowania
      • Ambitny i pomocny zespół
      • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach oraz szkoleniach

Pracodawcy w Oławie