Czy to Twoja firma?

ODLEWNIA CEMA-MYSTAL sp. z o.o. praca

Myszków

W sercu Polski, w malowniczym Myszkowie, rozwinęła się nasza pasja do metalurgii, która przerodziła się w misję dostarczania najwyższej jakości odlewów staliwnych i żeliwnych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty wspierają rozwój kluczowych sektorów przemysłu - od kolejnictwa, przez przemysł okrętowy, aż po maszynowy i górniczy. Nasza specjalność to odlewy o wadze od 50 do 12 000 kg, które tworzymy z dbałością o każdy detal.

W Cema Mystal rozumiemy, jak ważna jest precyzja i jakość w naszej branży. Dlatego inwestujemy w nowoczesne technologie, takie jak piece elektryczne i gazowe do obróbki cieplnej, które pozwalają nam na spełnianie nawet najbardziej wymagających standardów. Nasze zaangażowanie w innowacje przekłada się na doskonałość każdego wyrobu, który opuszcza naszą odlewnię.

Jesteśmy dumni z naszego parku technologicznego, który jest naszym centrum twórczym. To tutaj odlewy nabierają kształtu - od pierwszego szkicu projektu, poprzez proces formowania, aż po finalny produkt. Nasza zdolność do kompleksowej realizacji zamówień to nie tylko wyznacznik naszej konkurencyjności, ale także źródło satysfakcji dla naszych klientów, którzy cenią sobie atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji.

W Cema Mystal zawsze stawiamy na profesjonalizm. Nasza obsługa klienta to nie tylko sprzedaż, ale także doradztwo. Rozumiemy wyzwania naszych klientów i jesteśmy gotowi wspierać ich na każdym etapie - od pomysłu po finalne wykonanie. To nasze podejście do biznesu, które buduje trwałe relacje i zaufanie.

Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej historii czy wartości, które nas kształtują, to zapewniamy, że każdy dzień w Cema Mystal to kolejny krok ku doskonałości. Jesteśmy tu, aby sprostać oczekiwaniom przemysłu, dostarczając produkty, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają normy i standardy.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze odlewy mogą wspierać rozwój Państwa przedsiębiorstw. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla przemysłu, w Polsce i na świecie.

ODLEWNIA CEMA-MYSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja zarządzanie / dyrekcja produkcja / przemysł

Oferty pracy ODLEWNIA CEMA-MYSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ODLEWNIA CEMA-MYSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ODLEWNIA CEMA-MYSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ODLEWNIA CEMA-MYSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
ODLEWNIA CEMA-MYSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Koziegłowy
  3. Częstochowa
  4. Gliwice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ODLEWNIA CEMA-MYSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Referent ds. kadr i płac

    • Myszków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z wymogami prawa pracy.Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym.Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, zaświadczenia, aneksy itp.)
      Ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich.
      Monitorowanie badań medycyny pracy.Naliczanie list płac zgodnie z przepisami prawa pracy i kontrola wyników ich naliczania.Współpraca z instytucjami zewnętrznymi-sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON.Przygotowanie rozliczeń podatkowych PIT.Archiwizacja dokumentów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Umiejętność planowania pracy własnej, Obsługa komputera + obsługa programu Płatnik i Kadry, komunikatywność, Dobra obsługa pakietu MS Office,, zaangażowanie w pracę, podstawy kadrowo-płacowe, rzetelność, odpowiedzialność, Kadry-Płace-ZUS
      • Inne wymagania: Mile widziani absolwenci kierunków ekonomicznych (kadry i płace, finanse i rachunkowość),

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 07.00-15.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Myszkowie