MAJET

Pracownik działu kadr

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 5 000-6 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2004 r. Zajmujemy się usługowym cięciem, gięciem wszelkiego rodzaju wyrobów i materiałów. Firma zapewnia kompleksową realizację zamówień począwszy od oferty i doradztwa, a skończywszy na gotowym wyrobie. Wysoką jakość produktów i zastosowanych technologii gwarantują wykwalifikowani i doświadczeni technolodzy. Nasz park maszynowy pozwala na maksymalne skrócenie czasu realizacji zamówienia.

MAJET Kempa Mikołajczyk S.J. w Bielsku-Białej poszukuje pracownika do działu Kadr na pełny etat, prowadzenie kadr bez płac plus fakturowanie.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie akt osobowych pracowników
  • przygotowywanie i tworzenie dokumentów związanych z zatrudnieniem m.in. umów o pracę,świadectw pracy,wypowiedzeń,wniosków urlopowych,zwolnień lekarskich,kontrola przepracowanych godzin,
  • współpraca z m.in. ZUS,PPK,GUS
  • prowadzenie korespondencji z urzędami oraz z instytucjami oferującymi wsparcie w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji
  • współpraca w zakresie windykacji należności
  • asystowanie i nadzór czynności prowadzonych przez podmioty kontrolujące
  • nadzór na pracą służb BHP w zakresie terminów i rodzajów szkoleń niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu firmy
  • obsługa użytkowanych programów w firmie m.in Comarch HRM
  • opracowywanie raportów ,analiz dotyczących zatrudnienia dla Zarządu
  • dokształcanie się i monitorowanie zmian przepisów a szczególnie prawa pracy
  • przestrzeganie tajemnicy służbowej

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka obcego w stopniu min. podstawowym z preferowanym j.angielskim
  • prawo jazdy
  • komunikatywność,samodyscyplina,punktualność,dobra organizacja pracy,umiejętność radzenia sobie w trudnych i konfliktowych sytuacjach,umiejętność współpracy z przełożonymi

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • przyjazną atmosferę
  • Administratorem danych osobowych jest MAJET KEMPA, MIKOŁAJCZYK S.J. 43-382 Bielsko-Biała ul. Międzyrzecka 145, NIP: 5472073026. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)