Czy to Twoja firma?

Harper Hygienics S.A. praca

Mińsk Mazowiecki
Harper Hygienics S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Harper Hygienics S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Harper Hygienics S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Harper Hygienics S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Harper Hygienics S.A. - oferty archiwalne

  • Operator maszyny produkcyjnej

    Harper Hygienics S.A.
    • Mińsk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyny produkcyjnej, nadzorowanie wytwarzanego produktu zgodnie z zleceniem produkcyjnym, przygotowywanie raoprtów produkcyjnych i jakościowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (mile widziane średnie techniczne) doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 900 - 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w systemie dwuzmianowym 6-18, 18-6 Pracodawca przewiduje dalszą współpracę na okres do 33 mies
  • Zasilający maszyny produkcyjne

      Dostosowanie surowca do maszyny produkcyjnej, przygotowanie palet z wyrobami gotowymi do odbioru przez magazyn.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 500 PLN
  • Pakowacz

      Odbieranie wyrobów z maszyny, kontrola wyrobu gotowego, sortowanie i pakowanie wyprodukowanych wyrobów, bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w systemie dwuzmianowym 6-18, 18-6 Pracodawca przewiduje dalszą współpracę na okter do 33 mies

Pracodawcy w Mińsku Mazowieckim