Czy to Twoja firma?

OCHOTNICZE HUFCE PRACY WIELKOPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA praca

Konin
OCHOTNICZE HUFCE PRACY WIELKOPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy OCHOTNICZE HUFCE PRACY WIELKOPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OCHOTNICZE HUFCE PRACY WIELKOPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

OCHOTNICZE HUFCE PRACY WIELKOPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OCHOTNICZE HUFCE PRACY WIELKOPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA - oferty archiwalne

  • Wychowawca

    OCHOTNICZE HUFCE PRACY WIELKOPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA
    • Konin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowanie i realizacja zadań dydaktycznych, opiekuńczo-wychowawczych i profilaktycznych w przydzielonej grupie wychowawczej, bądź jako dyżurny wychowawca, a w szczególności pracę z młodzieżą na rzecz ich kształcenia i wychowania poprzez organizowanie i realizowanie różnych form pracy wychowawczej- programów, projektów, zajęć zespołowych i indywidualnych, aktywnych form spędzania wolnego czasu, kół zainteresowań, kształtowanie właściwych postaw społecznych, bieżące monitorowanie sytuacji edukacyjnej i zawodowej uczestników, w tym postępów w nauce i frekwencji, współpraca z rodzicami, szkołą, władzami samorządowymi, partnerami zewnętrznymi, dbanie o higienę zdrowotną uczestników, opiekę i pomoc materialną dla uczestników, zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom, pomoc w samorealizacji uczestników, wdrażanie do poszanowania tradycji i wartości edukacyjnych, egzekwowanie ścisłego przestrzegania przepisów BHP

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, umiejętność pracy z młodzieżą, znajomość podstaw prawa oświatowego, bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office poczty elektronicznej i internetu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 710 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wyngrodzenie + dodatek funckyjny 150zł. brutto + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Komendant hufca pracy

    • Konin
    • 3 300 zł / mies.

      Kierowanie i koordynacja bieżącej działalności Hufca Pracy, gospodarowanie majątkiem zgodnie z przepisami i przeciwdziałanie powstaniu szkód: organizowanie i nadzorowanie funkcjonowania wszystkich fiorm działalności Hufca, w tym kształcenia, szkolenia i przygotowanie zawodowego zgodne z potrzebami rynku pracy oraz opieki i wychowania uczestników: prowadzenie grupy wychowawczej, sprawowanie opieki nad uczestnikami OHP oraz stwarzanie warunków dla ich harmonijnego rozwoju pszychofizycznego, reprezentowanie Hufca na zewnątrz, współpraca ze środowiskiem lokalnym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie : wyższe magisterskie z uprawnieniami pedagogicznymi, doświadczenie zawodowe 4 lata na podobnym stabnowisku, pełna zdolność do czynności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, umiejętność pracy z młodzieżą, doświadczenie w kierowaniu zespołem, umiejętność zarządzania i podejmowania decyzji, znajomość podstaw prawa oświatowego, umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia, odpowiednia postawa etyczna, bardzo dobra irganizacja pracy, kreatywność, znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office i internetu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 3.300 + dodatek stażowy
  • Instruktor praktycznej nauki zawodu - krawiec

    • Konin
    • 2 820 zł / mies.

      planowanie i realizacja procesu dydaktyczno-wychowawczego w ramach nauczania zawodu krawiec; kształtowanie umiejętności praktycznych przewidzianych w programie nauczania zawodu- prowadzenie zajęć warsztatowych w grupie w czasie określonym rozkładem zajęć, zgodnie z programem nauczania; analizowanie efektów pracy dydaktyczno - wych. oraz doskonalenie metod nauczania i wychowania, stwarzanie warunkówv sprzyjających rozwijaniu u uczestników samodzielności myślenia, wdrażanie ich do samodzielnej, systematycznej pracy, dbanie o prawidłowe magazynowanie zakupionych materiałów oraz własciwe użytkowanie powierzonego sprzętu i pozostałego mienia instytucji, prowadzenie dok. magazynowej, pracowników młodocianych w syst. elektronicznym QNT, dbanie o warunki realizacji nauki zawodu i przyuczenia do wykonywania określonej pracy, w tym poznanie i przestrzeganie przepisów BHP

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: lub tytuł mistrza w zawodzie krawiec z ukończonym kursem pedagogicznym, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, umiejętność pracy z młodzieżą, dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office i internetu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 820 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy

Pracodawcy w Koninie