Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRZYSZŁOŚĆ praca

Kluczbork
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRZYSZŁOŚĆ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRZYSZŁOŚĆ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRZYSZŁOŚĆ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRZYSZŁOŚĆ - oferty archiwalne

  • Konserwator zagospodarowania terenów zielonych

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRZYSZŁOŚĆ
    • Kluczbork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - Koszenie trawników, przycinanie żywopłotów,
      - Nasadzenia, nawożenie, cięcie i pielęgnacja drzew i krzewów,
      - Inne obowiązki związane z pielęgnacją zieleni i utrzymaniem czystości,
      - Konserwacja i utrzym,anie używanego sprzętu w sprawności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak, średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe 4-letnie, brak, średnie branżowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie. Wymagane doświadczenie przy utrzymaniu i pielęgnacji terenów zielonych oraz przy obsłudze kosiarek spalinowych i sprzętu do pielęgnacji terenów zielonych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kluczborku