Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - USŁUGI Mateusz Materna

Oferty pracy GOSPODARSTWO ROLNO-DROBIARSKIE MATEUSZ MATERNA

PRACOWNIK DOZORU/STRÓŻ

Zawód: dozorca Rodzaj: umowa o pracę
GOSPODARSTWO ROLNO-DROBIARSKIE MATEUSZ MATERNA
sprawowanie nadzoru nad obiektem i mieniem znajdującym się na terenie firmy w miejscowości Kiełpiny, praca tylko w NOCY, NA 1/2 ...
od 1300 zł
UoP brutto/mies.
Kiełpiny
20-11-2020
od 1300 zł

POZOSTALI HODOWCY DROBIU

Zawód: hodowca Rodzaj: inna
Obługa maszyny pakującej jajka,prace porządkowe w kurniku,obługa kurnika
od 2600 zł
Kiełpiny
16-11-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

SPRZĄTACZKA BIUROWA
Zawód: sprzątacz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kiełpiny
Szczegóły
Zakres obowiązków
sprzątanie pomieszczeń biurowych i innych
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PRACOWNIK PRODUKCJI DROBIARKIEJ
Zawód: hodowca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kiełpiny
Szczegóły
Obsługa maszyny pakującej jajka,prace porządkowe w kurniku,obsługa kurnika
Wymagania
brak lub niepełne podstawowe, brak
NIE
Zawód: dozorca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kiełpiny
Szczegóły
sprawowanie nadzoru nad obiektem i mieniem znajdującym się na terenie firmy w miejscowości Kiełpiny, praca tylko w NOCY, WYMAGANE ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
Wymagania
NIE

Adres

57
64-232 Kiełpiny
województwo wielkopolskie
powiat wolsztyński
gmina Siedlec

Dodatkowe informacje

NIP: 9231577106
REGON: 411541189

Profil działalności:

  • 01.61.Z - Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
  • 41.20.Z - Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 47.19.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 05-09-2011
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Kiełpiny

Popularni pracodawcy z województwa: Wielkopolskie

Adecco Poland
Display Print
Work Service
GJ
GJ