Czy to Twoja firma?

NELA-ONE Kornelia Krompiec praca

Głubczyce
Produkcja wyrobów tartacznych
NELA-ONE Kornelia Krompiec najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy NELA-ONE Kornelia Krompiec

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NELA-ONE Kornelia Krompiec

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

NELA-ONE Kornelia Krompiec poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NELA-ONE Kornelia Krompiec - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    NELA-ONE Kornelia Krompiec
    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Selekcja i przygotowanie materiału do produkcji w oparciu o konkretny wymiar i klasę jakości, uzupełnianie ubytków powierzchni deski kitem, formatowanie elementów drewnianych na maszynach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: 5 miesiący doświadczenia w uzupełnianiu ubytków powierzchni deski kitem, w formatowaniu elementów drewnianych na maszynach oraz 5 miesięcy doświadczenia w selekcji i przygotowaniu materiału do produkcji w oparciu o konkretny wymiar i klasę jakości.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: System wynagrodzenia miesieczny ze stawką godzinową.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Głubczycach