Czy to Twoja firma?

AWERS Przezwajanie i Sprzedaż Silników Elektrycznych Magdalena Łakota praca

Gliwice
Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych
AWERS Przezwajanie i Sprzedaż Silników Elektrycznych Magdalena Łakota najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy AWERS Przezwajanie i Sprzedaż Silników Elektrycznych Magdalena Łakota

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AWERS Przezwajanie i Sprzedaż Silników Elektrycznych Magdalena Łakota

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AWERS Przezwajanie i Sprzedaż Silników Elektrycznych Magdalena Łakota poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AWERS Przezwajanie i Sprzedaż Silników Elektrycznych Magdalena Łakota - oferty archiwalne

  • Elektromechanik - przezwajacz silników elektrycznych-osoba z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

    AWERS Przezwajanie i Sprzedaż Silników Elektrycznych Magdalena Łakota
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: średnie kierunkowe; osoby bez doświadczenia zawodowego w zakresie przezwajania silników elektrycznych, chcące poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności, będą miały możliwość nauki zawodu; wymagane zdolności manualne; zakres obowiązków: przezwajanie silników elektrycznych ; naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE, DYSPOZYCYJNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ,KULTURA OSOBISTA, Zdolności manualne
      • Inne wymagania: [Inne] : Osoby bez doświadczenia zawodowego w zakresie przezwajania silników elektrycznych, chcące poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności, będą miały możliwość nauki zawodu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gliwicach